Image Alt
Thistle Travel

Hakkımızda

Thistle Travel Hakkında

Thistle Travel, 1999 yılından itibaren faaliyette olan turizm sektöründe deneyimli ekibiyle seyahatlerinizin her adımını en ince detaylarına kadar hesaplayan bir turizm acentasıdır. Özellikle incoming alanında ve kapalı grupların isteklerine uygun olarak organize ettiği kültürel ve dini seyahat programları konusunda uzmanlaşmıştır.

Thistle Travel kuruluşundan itibaren özel program talepleri olan kapalı gruplar için özel çözümler üretmekte ve konusunda uzman kadrosuyla seyahatlerinizin her adımını en ince detaylarına kadar hesaplayarak, size en iyi fiyat alternatiflerini de sunmaktadır.

Misafirlerimizi ağırlarken, Türkiye’nin dört bir yanındaki en saygın turizm kurumları, oteller, havayolları ve otobüs firmaları ile tam bir işbirliği içerisinde çalışıyoruz ve misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için iş ortaklarımızı düzenli olarak kalite kontrolden geçiriyoruz.

Türkiye, Her bir destinasyonu ile birbirinden farklı eşsiz güzelliklere sahip bir ülke.
İki medeniyetin buluştuğu İstanbul’da modern hayatın içinde tarihi de yaşayabileceğiniz, dünyanın eşsiz sayılan şehirlerinden biridir.

Kapadokya’ya ise dünyanın hiçbir yerinde karşılaşamayacağınız olağanüstü doğa mucizelerini gösteren dünyada başka bir örneği bulunmayan yeraltı şehirleri ile her gün ziyaretçilerini şaşırtmaktadır.

Bazı kentlerin ihtişamını ne de yaşanan yıkımlar ne de afetler yok edemez, tıpkı Efes (ephessos) gibi. Dünyanın dört bir yanından bu atmosferi solumak için gelen turistler tarafından her gün  ziyaret edilen ve yunan-roma mirasının en iyi  görülebileceği  eşsiz bir antik kent.

Görüldüğü anda büyüsüne kapılan, doğa harikası olan bu travertenler insanı şaşkına çeviren bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Düşler ülkesinin beyaz incisi olan biricik Pamukkalemizi herkesin görmesini öneriyoruz.

Tarihin sıfır noktası, Dünya tarihini alt-üst eden, insanlığın doğduğu yer olarak bilinen Göbeklitepe tüm ihtişamıyla bugun hala gizemini koruyor. Son yılların en büyük arkeolojik keşfi olan ve UNESCO tarafından dünya kültür mirası listesine giren Göbeklitepe’de hala arkeolojik çalışmalar devam ediyor ve ziyaretçilerini bekliyor.

Siz değerli misafirlerimize ülkemizin eşsiz destinasyonlarını gezdirirken aynı zamanda hafizalarınızdan silinmeyecek deneyimler yaratmak arzusundayız. Turizmin sadece yeni yerler görmek değil aynı zamanda hayatınıza açılacak yeni bir pencere olması bilinci ile sizleri ağırlamaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetinden ve hizmet kalitemizden taviz vermeden, Talebe yönelik yeni ürün ve hizmet beklentilerini yaratan ve bu beklentilere uygun çözümler üreterek ,musterılerımıze özel çözümler sunarak , yenilikçi turlar ile turizm sektöründe hizmet vermektir.

Misyonumuz

Uzmanlaşmış kadrosu, sürekli kendini güncelleyen dinamik yapısı ile sektörel anlamda her yeniliği takip ederek, yeni ve yaratıcı fikirler ile yaptığımız her işi benzersiz kılmaya çalışmaktır.

You don't have permission to register